Kontakt Naši partneři FAQ
Webové stránky

Realitní systém RKiS

Náš realitní systém se zaměřuje především na malé a střední realitní kanceláře. Jeho hlavním účelem je správa nemovitostí a inzerování přes vlastní www stránky nebo pomocí inzertní realitních serverů. K této základní funkčnosti je možno systém rozšířit o celou řadu modulů, které můžou usnadnit chod realitní kanceláře a mít tak vše pod kontrolou.

Realitní systém podporuje správu nemovitostí, kde pomocí tří jednoduchých kroků vložíme jednotlivé zakázky. Nemovitost se lokalizuje pomocí kompletního číselníku adres v ČR. Následně se možno připojit různé texty, ceny a základní informace k zakázce. K zakázce se zadává nepřeberné množství paramterů, které lze dynamicky rozšiřovat. Další užitečnou funkcí je vkládání fotografií, které se automaticky zmenší na požadovanou velikost a zabezpečí se vodoznakem proti případnému zneužití. Nemovitost následně můžete vyexportvat pohodlně na inzertní servery včetně popisů, fotografií a kontaktů. Systém v pravidelném intervalu kontoroluje aktivitu inzerátů na serverech a máte tak vše jednoduše podkontrolou. Velmi užitečná je správa dokumentů, kde můžete mít Vaše smlouvy vyždy při ruce i na cestách. Pokud máte rozsáhlejší tým makléřů, tak lze jednoše makléře spravovat, udělovat prřístupy, dokumenty, statistky a mít zaroveň vše podkontrolou. Makléř může využívat databázi obvoláných telefonních čísel, aby se tak předešlo neprofesionálnímu působení společnosti.

Chci vědět více

Webové stránky

Proč náš systém

Funkce systému:
ok Vkládání a správa nemovitostí
ok Správa fotografií
ok Napojení
ok Registr klientů
ok Správa dokumentů
ok Správa makléřů
ok Tisk detailních kartiček
ok Obvoláno
ok Správa poboček
  • Jednoduché a uživatelsky přívětivé prostředí
  • Rozsah použitelnosti systému
  • Individuální úpravy na přání zákazníka
  • Množství rozšíření
  • Originální grafické zpracování
  • Zakázkový vývoj na exportní servery
  • Individuální přístup k zákazníkům
  • Maximální podpora pro řešení problémů
Webové stránky

Licence systému

Pronájem

Pronájem webového řešení je optimální pro začínající realitní kanceláře, které chtějí minimalizovat počáteční náklady. Pronájem lze realizovat na systém v celkové hodnotě do 20 000,-. Podle výše pořizovací ceny je vypočítán měsíční paušál. V ceně je započítána cena domény i provoz webového hostingu. Zákazníkovi je poskytnut plný servis.

Standard

Verze Standard zajišťuje inzerování nemovistostí na vlastních webových stránkách. Umožňuje správu nemovitostí z administračního prostředí. K nemovitostem je možno přikládat fotografie či přílohy. Administraci spravuje jeden uživatel. Standard obsahuje základní originální grafický návrh. V případě zajmů je možno vypracovat a nasadit propracovanější grafický návrh. K produktu je možno přikoupit další rozšiřující moduly.

Optimal

Verze Optimal se zaměřuje na profesionálnější využití webového systému. Usnadňuje především chod realitní kanceláře. Každý makléř má své přístupy a spravuje pouze své zakázky. Zároveň má přistup pouze ke svým dokumentům, které mu nadefinoval správce RK. Komunikaci mezi makléři a klienty usnadňuje modul obvoláno. Nedojde tak k více telefonátům na jedno telefonní číslo.

Webové stránky

Moduly

Aktuality

Modul umožňuje správci stránek vkládat texty, které se následně zobrazují v samostatném panelu na stránkách. Delší aktuality umožňují rozkliknutí a přiložení odkazů, dokumentů, obrázků a videí.

Fotografie

Fotografie uživatel při nahrávání do systému nemusí nijak upravovat. Veškeré fotografie se automaticky upravuji na optimální velikost. Na fotografie je možné připnout vodoznak proti kopírování snímků a unikátní popisek.

Tisk detailních kartiček

Karta velikosti A5 je určená především pro makléře, kteří chtějí mít své informace o nemovitostech vždy po ruce. Díky detailním kartičkám makléř nepřijde na prohlídku nikdy nepřipraven. Karta obsahuje veškeré detailní informace k dané nemovitosti. Od parametrů, lokace, osobních poznámek až po kontakty na majitele.

Tisk vývěsních kartiček

Karty jsou určeny především do vývěsní tabule realitní kanceláře. Tato karta je vytvořena podle požadavků zákazníka s přesnými rozměry a přehledným, reprezentativním grafickým designem

Správa dokumentů

Modul umožňuje ukládání veškerých dokumentů v rámci adminsitračního rozhraní (smlouvy, náběrové list, protokoly o prohlídce). Makléř takto může do systému přistupovat i od zákazníka a stáhnout si okamžitě potřebné dokumenty.

Obvoláno

Obvoláno je modul zaznamenávající telefonní čísla, kam jednotliví makléři volali. Před každým voláním si tak makléř může ověřit, zdali před ním na dané číslo už nevolal jeho kolega. Cílem je především podpořit vizitku realitní kanceláře a předejít tak více hovorům na jedno telefonní číslo.

Kompletní číselníky adres celé ČR

Systém obsahuje kompletní UIR číselníky České Republiky. Při zadávání nemovitosti se makléř jednoduše proklikává k dané lokaci.

Reklamní systém

Reklamní systém umožňuje vkládání reklamních proužků do reklamních ploch na webu. Těchto ploch může být více na jednom webu a zároveň v jedné ploše se může zobrazovat více reklam. Zaznamenáván je i počet zobrazení reklam a prokliků.

Ověřování zpětných dotazů

Administrátor si může sám budovat zpětné odkazy na svém webu. Systém zároveň kontroluje zda-li výměnný partner odkaz nevymazal. Zároveň zobrazuje jeho hodnocení S-rank a PageRank.

Exportní servery

Jednotlivé zakázky je možno přenášet na inzertní servery (sreality,realitymix,ceskereality, atd). Nemovitosti se odešlou na dané servery se všemi informacemi, včetně fotogalerie s vodoznakem a přesnou lokací. Makléř má zároveň jednoduchý přehled o aktivních zakázkách na daných inzertních serverech a jednoduše může data opět aktualizovat.

Pobočky

Umožňuje zakládat pobočky a následně vytvářet určitý okruh makléřů v rámci jedné pobočky realitní kanceláře. U poboček je možno nastavit „Vedoucího“ nebo „Asistentku“, kteří spravují pouze makléře a nemovitosti v rámci pobočky.

Exportní csv

Exportní CSV umožňuje exportovat data do jiných programů k dalšímu zpracování.

Nabídka/Poptávka

Nabídku/poptávku lze snadno zadávat z prostředí frontendu nebo z administrace webu. Záznamy jsou zároveň propojeny s aktuální nabídkou realitní kanceláře. Systém automaticky upozorní makléře na shodné nebo částečně shodné nemovitostmi. Následně může i přeposílat upozornění na Email klientům, kteří poptávku zadali.

Import

Import je individuálně vyvíjen pro programy, které se starají o správu zakázek realitních kanceláří (REAX). Zákazník tak nemusí vůbec používat administraci realitních webu.

Chci vědět více


RKIS - Realitní Systémy
2012 © Všechna práva vyhrazena Rkis , design Grafo
Realitní kancelář Segeťa

Kontaktní formulář

Odeslat dotaz